O nás

Stručně o značce LiLiÓ

Boříme pravidla a mýty aby jste mohli jít vlastní cestou a dělat vlastní rozhodnutí

LiLiÓ je rebel; někdo, kdo porušuje pravidla. "Buďte si vědomi toho, a nikdy na to nezapomeňte, že máte svobodu, abyste činili vlastní rozhodnutí": to je motto LiLiÓ. Je to ta rodina, která si v životě zvolí vlastní cestu, zanechávající pohodlí známého za sebou a hledá vlastní identitu. LiLiÓ je o tom, že se dívá dopředu, ale nezapomíná, že vaše minulost je to, odkud jste vzešli a kdo jste.

Stručně společnosti Baldinini – provozovatel obchodu

Společnost Baldinini CZ, působí na českém trhu jubilejní dvacátý rok! Když si trochu pohrajeme s čísly a násobíme rok krát dva, vyjde nám, že již 40 sezon a právě začínáme 41 sezónu.
Nabízíme zákazníkům tu pravou italskou módní obuv. Kdo se rád nechá hýčkat, může v našich prodejnách uspokojit touhu po botách, které nosí svět.
Boty Baldinini se již dávno staly symbolem. Pro někoho luxusu, ale pro všechny symbolem pohodlí a elegance. Špičkový design, nevšední materiály a šikovnost italských ševců předávaná z otce na syna celých sto let – tomu se říká tradice! Nezůstalo ale jen u bot. Kabelky, pánské aktovky, pásky a dětská obuv, šperky, brýle, kosmetika. To vše je Baldinini v Čechách a u nás Baldinini CZ, exkluzivního prodejce v České republice, si ji můžete dopřát.

 

Kontakt na provozovatele:

BALDININI CZ, s.r.o.

Havířská 3, Praha 1
IČ: 25625276

Zopbrazit na mapě

Zavolejte nám: +420 607 029 105, Po - So, od 10.00 do 19.00

E-mail: info@baldinini.cz